Cold Drip ( pleksi gövdeli ) Stant

1950 TL
232021
Stokta
+

+1 ile 4 santigrat derece arasındaki soğuk suyun, öğütülmüş kahveye 1ila 6 veya en fazla 10 saniye aralıklarla damlatılmasıyla elde edilir. Önerimiz 3 saniyede bir damlayacak şekilde ayarlamanız.

Kahve/su oranı önemlidir. Ancak demleme sırasında kullanılacak olan kahvenin yöresinin, öğütülme büyüklüğü ve suyun damlama süresinin önerilenlerin aksine belli bir standardı yoktur. Her bir değişkende farklı tadlar alabilirsiniz. Süre içinde veya denemelerinizin sonucunda aradıgınız tadlara ulaşabilirsiniz.

Kahvenin çeşidi ve veya granül boyutu ile suyun ısısı ve veya damlatma aralığıyla kahve/su oranında yapılabilecek her bir değişiklik sonucunda ayrı bir tada ulaşılmasına neden olur.

Ve bilinen en iyi, en sağlıklı demleme yöntemlerinden birisidir. Bütün bu zahmetli ve uzun demleme sürecinde son derece berrak, asiditesi dengeli, inanılmaz farklılıklarda tat ve kokulara ulaşabilirsiniz.

Demleme süresinde ilk gelen damlalar mutlaka çok koyu olacaktır. Son damlaya kadar beklemenizi, kullanmadan önce mutlaka çalkalamanızı tavsiye ederiz. Kahvenizi bir seferde tüketemezseniz, ağzı kapalı cam şişede buz dolabında muhafaza ediniz ve hava sirkülasyonu olmayan kuytu bir yerde demleme yapınız. Aksi durumda kahvenizinde küflenme hemen başlayacaktır

Kredi Kartı
1950 TL

Telefonla sipariş
1950 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
1950 TL
1950 TL