Cold Drip

25 TL
Stokta
+

İstcoffee markası adı altında üretilen İstcolddrip ve İstcoldbrew tamamen aynı şartlar altında damlatma yöntemiyle üretilmektedir.

Cold Brew olarak sizin tercih ettiğiniz kahveyi sunmaktayız.

Cold drip adı altında sunduğumuz soğuk demlemede ise şimdilik sadece Kolombiya yöresinin kahveleri kullanılmakta. Ayrım tamamen budur.

2016 yılından beri yaptığımız çalışmalar sonucunda, Türk kahve severlerin damak tadına ve daha önemlisi soğuk demleme şartlarında en uygun olması nedeniyle tercih edilmiştir.

Satın alma tercihleri olarak Cold Drip te 200 cl'lik, 300 cl'lik, 500 cl'lik, 1 lt'lik cam şişeler ve koli seçenekleri bulunmakta.

İst Cold Drip tamamen katkısızdır. İçinde Kolombiya yöresinin taze kavrulmuş ve öğütülmüş kahve çekirdekleri ve sudan başka bir şey bulunmamaktadır

İstcoffee güvencesinde üretilen cold drip kahvenizin şişe kapağı açılmadan raf ömrü en az 3 aydır. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında 10 gün süreyle tazeliğini korur. Şişeyi açmadan önce ışık görmeyen bir yerde saklamanızı tavsiye ederiz. Kapağı açılmadan önce oda sıcaklığını aşmayan yerde muhafaza ediniz.

Bu üründe, siparişleriniz en geç saat 15.00 de kargaya verilir. Sonrasında yapacagınız siparişler ertesi iş günü yine saat 15.00 te verilir.


Soğuk tüketiniz

Kredi Kartı
25 TL

Telefonla sipariş
25 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
25 TL
25 TL

At the same price!

Türk Kahvesi
232220
25 TL